EPNSV2401
EPNSV2401 Wöhrle
Виробник: Wöhrle
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 36W
Power (Watts): 30W
Features: Adjustable Output
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.15" L x 1.38" W x 3.54" H (54.5mm x 35.0mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Applications: Industrial
Input Type: AC
Approval Agency: CE, UL
Current - Output (Max): 1.5A
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 28V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
AC Voltage - Input: 100 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 888 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 36W, Power (Watts): 30W, Features: Adjustable Output, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.15" L x 1.38" W x 3.54" H (54.5mm x 35.0mm x 90.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: Industrial, Input Type: AC, Approval Agency: CE, UL, Current - Output (Max): 1.5A, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 28V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1, AC Voltage - Input: 100 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.