EPNSV2404
EPNSV2404 Wöhrle
Виробник: Wöhrle
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Power (Watts): 100.8W
Features: Adjustable Output
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.15" L x 2.76" W x 3.54" H (54.5mm x 70.0mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Approval Agency: CE, UL
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 769 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W, Power (Watts): 100.8W, Features: Adjustable Output, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.15" L x 2.76" W x 3.54" H (54.5mm x 70.0mm x 90.0mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Industrial, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, UL, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.