EPNSV2406
EPNSV2406 Wöhrle
EPNSV2406_Datasheet.pdf
Виробник: Wöhrle
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 150W
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.30" L x 3.54" W x 4.13" H (58.4mm x 90.0mm x 105.0mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Approval Agency: CE, UL
Efficiency: 90.5%
Current - Output (Max): 6.25A
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 29V
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 127V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 791 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 150W, Power (Watts): 150W, Features: Adjustable Output, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.30" L x 3.54" W x 4.13" H (58.4mm x 90.0mm x 105.0mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, UL, Efficiency: 90.5%, Current - Output (Max): 6.25A, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 29V, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 127V, DC Voltage - Input (Max): 370V.