EPNSW2401
EPNSW2401 Wöhrle
Виробник: Wöhrle
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 24W
Packaging: Case
Power (Watts): 24W
Features: Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input
Size / Dimension: 3.94" L x 0.89" W x 3.54" H (100.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, UL
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 28V
AC Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 2200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 24W, Packaging: Case, Power (Watts): 24W, Features: Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input, Size / Dimension: 3.94" L x 0.89" W x 3.54" H (100.0mm x 22.5mm x 90.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, UL, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 28V, AC Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.