EPNSW2404
EPNSW2404 Wöhrle
Виробник: Wöhrle
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 96W
Packaging: Case
Power (Watts): 96W
Size / Dimension: 3.94" L x 2.17" W x 3.54" H (100.0mm x 55.0mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Approval Agency: CE, UL
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 28V
AC Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 329 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 96W, Packaging: Case, Power (Watts): 96W, Size / Dimension: 3.94" L x 2.17" W x 3.54" H (100.0mm x 55.0mm x 90.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, UL, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 28V, AC Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.