EPNSW2405
EPNSW2405 Wöhrle
Виробник: Wöhrle
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Packaging: Case
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Universal Input
Size / Dimension: 4.47" L x 1.57" W x 4.93" H (113.5mm x 40.0mm x 125.2mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Approval Agency: CE, UL
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 28V
AC Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 1211 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W, Packaging: Case, Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Universal Input, Size / Dimension: 4.47" L x 1.57" W x 4.93" H (113.5mm x 40.0mm x 125.2mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, UL, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 28V, AC Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.