EPS150040-P5P
EPS150040-P5P Bel Power Solutions
EPS_6W.pdf
Виробник: Bel Power Solutions
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.45" L x 1.06" W x 1.65" H (62.3mm x 26.8mm x 42.0mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 100 ~ 132 VAC
Cord Length: 72" (1.83m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cULus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 400mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 6 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.45" L x 1.06" W x 1.65" H (62.3mm x 26.8mm x 42.0mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 100 ~ 132 VAC, Cord Length: 72" (1.83m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cULus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 400mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 300mW (Max), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 6 W.