EPT121R103
EPT121R103 EI Sensor Technologies
EPT121R103-REV-0.pdf
Виробник: EI Sensor Technologies
Description: Thermistor, Epoxy, 10K ohm 0.2C
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B0/50: 3575K
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Length - Lead Wire: 1.50" (38.10mm)
Part Status: Active
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermistor, Epoxy, 10K ohm 0.2C, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B0/50: 3575K, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Length - Lead Wire: 1.50" (38.10mm), Part Status: Active.