EPT130R222
EPT130R222 EI Sensor Technologies
EPT130R222-REV-1.pdf
Виробник: EI Sensor Technologies
Description: Thermistor, Epoxy, 2.2K ohm 0.2C
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead, Epoxy
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B0/50: 3892K
Resistance in Ohms @ 25°C: 2.252k
Resistance Tolerance: ±0.2°C
Length - Lead Wire: 1.50" (38.10mm)
на замовлення 1986 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermistor, Epoxy, 2.2K ohm 0.2C, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Epoxy, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B0/50: 3892K, Resistance in Ohms @ 25°C: 2.252k, Resistance Tolerance: ±0.2°C, Length - Lead Wire: 1.50" (38.10mm).