Продукція > SAMTEC INC. > EQCD-040-08.00-STL-TED-1-B
EQCD-040-08.00-STL-TED-1-B Samtec Inc.
EQCD-040-08.00-STL-TED-1-B
Виробник: Samtec Inc.
Description: 0.80 MM Q STRIP COAX CABLE ASSEM
Packaging: Bulk
Features: Screw Lock
Connector Type: Socket to Plug
Contact Finish: Gold
Color: Blue, Ribbon
Shielding: Shielded
Number of Positions: 80
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.016" (0.40mm)
Pitch - Connector: 0.031" (0.80mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.80 MM Q STRIP COAX CABLE ASSEM, Packaging: Bulk, Features: Screw Lock, Connector Type: Socket to Plug, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Ribbon, Shielding: Shielded, Number of Positions: 80, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.016" (0.40mm), Pitch - Connector: 0.031" (0.80mm).