ER1025-60JP API Delevan [MIL]
ER1025.pdf
Виробник: API Delevan [MIL]
Description: FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1000uH 5% 72ohm Est Reli ThruHole RF.
Інші пропозиції ER1025-60JP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ER1025-60JP ER1025-60JP Виробник : API Delevan ER1025-181574.pdf Fixed Inductors 1000uH 5% 72ohm Est Reli ThruHole RF