Продукція > PKCELL > ER26500-9000
ER26500-9000
ER26500-9000 PKCELL
ER26500_DS.pdf
Виробник: PKCELL
Description: BATTERY LITHIUM 3.6V C
Packaging: Box
Battery Cell Size: C
Capacity: 9Ah
Size / Dimension: 1.03" Dia x 1.97" H (26.2mm x 50.0mm)
Termination Style: Button Top (Extending)
Battery Chemistry: Lithium Thionyl Chloride
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY LITHIUM 3.6V C, Packaging: Box, Battery Cell Size: C, Capacity: 9Ah, Size / Dimension: 1.03" Dia x 1.97" H (26.2mm x 50.0mm), Termination Style: Button Top (Extending), Battery Chemistry: Lithium Thionyl Chloride, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.