Продукція > PKCELL > ER34615-19000
ER34615-19000
ER34615-19000 PKCELL
ER34615_19000.pdf
Виробник: PKCELL
Description: BATTERY LITHIUM 3.6V D
Packaging: Box
Battery Cell Size: D
Capacity: 19Ah
Size / Dimension: 1.35" Dia x 2.42" H (34.2mm x 61.5mm)
Termination Style: Button Top (Extending)
Battery Chemistry: Lithium Thionyl Chloride
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY LITHIUM 3.6V D, Packaging: Box, Battery Cell Size: D, Capacity: 19Ah, Size / Dimension: 1.35" Dia x 2.42" H (34.2mm x 61.5mm), Termination Style: Button Top (Extending), Battery Chemistry: Lithium Thionyl Chloride, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.