ER74200RJT
ER74200RJT TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773212&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 200 OHM 5% 3W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 0/ +60ppm/°C
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.531" L (6.00mm x 13.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 200 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200 OHM 5% 3W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 0/ +60ppm/°C, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.531" L (6.00mm x 13.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 200 Ohms.