ERA-1AEB2371C
ERA-1AEB2371C Panasonic Electronic Components
AOA0000C307.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 2.37KOHM 0.1% 1/20W 0201
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 0201 2.37Kohm 0.1% 25ppm.
Інші пропозиції ERA-1AEB2371C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB2371C Виробник : Panasonic AOA0000C64.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 2.37Kohm 0.1% 25ppm