ERA-1AEB2940C
ERA-1AEB2940C Panasonic Electronic Components
ERA%201A,2A,3A,6A,8A.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 294 OHM 0.1% 1/20W 0201
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 0201 294ohm 0.1% 25ppm.
Інші пропозиції ERA-1AEB2940C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB2940C ERA-1AEB2940C Виробник : Panasonic AOA0000C307-1149632.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 294ohm 0.1% 25ppm