Продукція > PANASONIC > ERA-1AEB3401C
ERA-1AEB3401C
ERA-1AEB3401C Panasonic
AOA0000C307.pdf
Виробник: Panasonic
Thin Film Resistors - SMD 0201 3.4Kohm 0.1% 25ppm
на замовлення 8030 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/20W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 3.4 kOhms.
Інші пропозиції ERA-1AEB3401C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB3401C ERA-1AEB3401C Виробник : Panasonic Electronic Components AOA0000C307.pdf Description: RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 3.4 kOhms