ERA-1AEB6341C
ERA-1AEB6341C Panasonic Electronic Components
AOA0000C307.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 6.34KOHM 0.1% 1/20W 0201
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 0201 6.34Kohm 0.1% 25ppm.
Інші пропозиції ERA-1AEB6341C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERA-1AEB6341C Виробник : Panasonic AOA0000C64.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 6.34Kohm 0.1% 25ppm