Продукція > MURATA ELECTRONICS > ERB1885C2E150JDX5D
ERB1885C2E150JDX5D
ERB1885C2E150JDX5D Murata Electronics
ERB%20Series%20Caps.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 15 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Cut Tape (CT), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 15 pF.