ERB-RG0R75V
ERB-RG0R75V Panasonic Electronic Components
AFA0000C7.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FUSE BOARD MNT 750MA 63VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.026" H (3.20mm x 1.60mm x 0.65mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 63 V
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 750MA 63VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.026" H (3.20mm x 1.60mm x 0.65mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 750 mA, Voltage Rating - DC: 63 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERBRG0R75V ERBRG0R75V Виробник : PANASONIC AFA0000C7.pdf Category: 1206 SMD Fuses - Fast
Description: Fuse: fuse; 750mA; 32VDC; quick blow; SMD; ERBRG; 1206
Fuse characteristics: quick blow
Current rating: 0.75A
Rated voltage: 32V DC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
ERB-RG0R75V ERB-RG0R75V Виробник : Panasonic AFA0000C7.pdf Surface Mount Fuses .75A 1206 micro chip 63VDC
Мінімальне замовлення: 10
ERB-RG0R75V ERB-RG0R75V Виробник : Panasonic Electronic Components AFA0000C7.pdf Description: FUSE BOARD MNT 750MA 63VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 63 V