Продукція > VISHAY DALE > ERC50487R00FHEK500
ERC50487R00FHEK500 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 487 OHM 1% 1/10W AXIAL
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Resistance: 487 Ohms
Написати відгук
Description: RES 487 OHM 1% 1/10W AXIAL, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 487 Ohms.