Продукція > ECE > ERF-AN17515Z
ERF-AN17515Z
ERF-AN17515Z ECE
K1008322269.pdf
Виробник: ECE
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 1.75A
Type of fuse: PTC polymer
Operating temperature: -40...85°C
C dimension: 1mm
F dimension: 4.1mm
B dimension: 5.2mm
D dimension: 5.5mm
A dimension: 23.1mm
Min. resistance: 50mΩ
Max resistance: 90mΩ
Power: 1.5W
Current rating: 1.75A
Switched current: 3.8A
Max. voltage: 15V DC
Max surge current: 100A
на замовлення 13 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 1.75A, Type of fuse: PTC polymer, Operating temperature: -40...85°C, C dimension: 1mm, F dimension: 4.1mm, B dimension: 5.2mm, D dimension: 5.5mm, A dimension: 23.1mm, Min. resistance: 50mΩ, Max resistance: 90mΩ, Power: 1.5W, Current rating: 1.75A, Switched current: 3.8A, Max. voltage: 15V DC, Max surge current: 100A.