Продукція > ECE > ERF-LX016V2
ERF-LX016V2
ERF-LX016V2 ECE
LX.LU.pdf
Виробник: ECE
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 160mA; THT; bag; Ø0.51x7.6mm
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 0.16A
Max surge current: 2A
Switched current: 370mA
Max. voltage: 240V AC
Mounting: THT
Power: 1.4W
Min. resistance: 2.5Ω
Max resistance: 7.8Ω
Operating temperature: -40...85°C
A dimension: 9.9mm
Leads dimensions: Ø0.51x7.6mm
E dimension: 3.8mm
C dimension: 5.1mm
D dimension: 7.6mm
Kind of package: bag
B dimension: 12.5mm
на замовлення 3895 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ERF-LX016V2 ECE
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 160mA; THT; bag; Ø0.51x7.6mm, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 0.16A, Max surge current: 2A, Switched current: 370mA, Max. voltage: 240V AC, Mounting: THT, Power: 1.4W, Min. resistance: 2.5Ω, Max resistance: 7.8Ω, Operating temperature: -40...85°C, A dimension: 9.9mm, Leads dimensions: Ø0.51x7.6mm, E dimension: 3.8mm, C dimension: 5.1mm, D dimension: 7.6mm, Kind of package: bag, B dimension: 12.5mm.