Продукція > ECE > ERF-RG11A1600Z
ERF-RG11A1600Z
ERF-RG11A1600Z ECE
K1008322255.pdf
Виробник: ECE
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 11A; THT; 5.1mm; Ø0.81x7.6mm
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 11A
Max surge current: 100A
Switched current: 18.7A
Max. voltage: 16V DC
Mounting: THT
Power: 3.7W
Min. resistance: 3mΩ
Max resistance: 10mΩ
Terminal pitch: 5.1mm
A dimension: 17.5mm
B dimension: 26mm
C dimension: 5.1mm
D dimension: 7.6mm
E dimension: 3mm
F dimension: 1.2mm
Operating temperature: -40...85°C
Leads dimensions: Ø0.81x7.6mm
на замовлення 300 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 11A; THT; 5.1mm; Ø0.81x7.6mm, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 11A, Max surge current: 100A, Switched current: 18.7A, Max. voltage: 16V DC, Mounting: THT, Power: 3.7W, Min. resistance: 3mΩ, Max resistance: 10mΩ, Terminal pitch: 5.1mm, A dimension: 17.5mm, B dimension: 26mm, C dimension: 5.1mm, D dimension: 7.6mm, E dimension: 3mm, F dimension: 1.2mm, Operating temperature: -40...85°C, Leads dimensions: Ø0.81x7.6mm.