Продукція > ECE > ERF-RN0159000Z
ERF-RN0159000Z
ERF-RN0159000Z ECE
K1008322236.pdf
Виробник: ECE
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 150mA; THT; Ø0.51x7.6mm
Mounting: THT
Operating temperature: -40...85°C
Type of fuse: PTC polymer
Leads dimensions: Ø0.51x7.6mm
F dimension: 1.1mm
E dimension: 3.1mm
C dimension: 5.1mm
A dimension: 7.4mm
D dimension: 7.6mm
B dimension: 12.7mm
Power: 0.7W
Current rating: 0.15A
Switched current: 350mA
Min. resistance: 2.4Ω
Max resistance:
Max surge current: 40A
Max. voltage: 90V DC
на замовлення 288 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 150mA; THT; Ø0.51x7.6mm, Mounting: THT, Operating temperature: -40...85°C, Type of fuse: PTC polymer, Leads dimensions: Ø0.51x7.6mm, F dimension: 1.1mm, E dimension: 3.1mm, C dimension: 5.1mm, A dimension: 7.4mm, D dimension: 7.6mm, B dimension: 12.7mm, Power: 0.7W, Current rating: 0.15A, Switched current: 350mA, Min. resistance: 2.4Ω, Max resistance: 7Ω, Max surge current: 40A, Max. voltage: 90V DC.