Продукція > SAMTEC INC. > ERF8-010-05.0-S-DV
ERF8-010-05.0-S-DV
ERF8-010-05.0-S-DV Samtec Inc.
erf8.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.210" (5.33mm)
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Mated Stacking Heights: 7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 20POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.210" (5.33mm), Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Mated Stacking Heights: 7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.