ERG-12DJ104
ERG-12DJ104 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 100K OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 kOhms
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100K OHM 5% 1/2W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 kOhms.
Інші пропозиції ERG-12DJ104
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-12DJ104 Виробник : Panasonic AOA0000C352-1308190.pdf Metal Oxide Resistors 1/2watt 100Kohms 5% AEC-Q200