ERG-12SJ100P Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 10 OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 10 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10 OHM 5% 1/2W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 10 Ohms.