ERG-1FJS242E Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 2.4K OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 2.4 kOhms
Написати відгук
Description: RES 2.4K OHM 5% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 2.4 kOhms.
Інші пропозиції ERG-1FJS242E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1FJS242E ERG-1FJS242E Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 1watt 2.4Kohms 5% AEC-Q200