ERG-1SG153V
ERG-1SG153V Panasonic
AOA0000C349-1150021.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 2%, 15Kohm
на замовлення 9538 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERG-1SG153V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SG153V ERG-1SG153V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 15K OHM 2% 1W AXIAL