ERG-1SG681 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 680 OHM 2% 1W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 680 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 680 OHM 2% 1W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 680 Ohms.