ERG-1SJ161
ERG-1SJ161 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 160 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 599 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Oxide Film 160 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive Bulk.
Інші пропозиції ERG-1SJ161
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG1SJ161 ERG1SJ161 Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 160 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive Bulk
на замовлення 2000 шт:
ERG-1SJ161 ERG-1SJ161 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 160 ohm