ERG-1SJ163
ERG-1SJ163 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 16K OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 9739 шт:
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 16000 Ohms.
Інші пропозиції ERG-1SJ163
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ163 ERG-1SJ163 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 16000 Ohms