ERG-1SJ203
ERG-1SJ203 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 20K OHM 5% 1W AXIAL
на замовлення 3230 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 20K ohm.
Інші пропозиції ERG-1SJ203
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ203 ERG-1SJ203 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 20K ohm