ERG-1SJ241
ERG-1SJ241 Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 240 OHM 1W 5% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERG-1SJ241
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ241 ERG-1SJ241 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 240ohm 1W 5%