ERG-1SJ363A
ERG-1SJ363A Panasonic
AOA0000C349-1150021.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Oxide Resistors Metal Oxide Film Res Lead 1W 5%
на замовлення 9981 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 36K OHM 5% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 36 kOhms.
Інші пропозиції ERG-1SJ363A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ363A ERG-1SJ363A Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 36K OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 36 kOhms