ERG-1SJ621
ERG-1SJ621 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 620 OHM 5% 1W AXIAL
на замовлення 1996 шт:
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 620 ohm.
Інші пропозиції ERG-1SJ621
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ621 ERG-1SJ621 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 620 ohm