ERG-1SJ683
ERG-1SJ683 Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 68K OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 7814 шт:
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 68K ohm.
Інші пропозиції ERG-1SJ683
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ683 ERG-1SJ683 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 68K ohm