ERG-2FJS240E Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 24 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 24 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 24 OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 24 Ohms.
Інші пропозиції ERG-2FJS240E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-2FJS240E ERG-2FJS240E Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 2watt 24ohms 5% AEC-Q200