Продукція > UNITED CHEMI-CON > ERHB631LGC182MF85M
ERHB631LGC182MF85M United Chemi-Con
Виробник: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 3.504" Dia (89.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.240" (31.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 3.346" (85.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.8 mF
Voltage - Rated: 630 V
Ripple Current @ Low Frequency: 5.7 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 7.98 A @ 3 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM SCRW TERM HIGH RIPPLE, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 3.504" Dia (89.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.240" (31.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 3.346" (85.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.8 mF, Voltage - Rated: 630 V, Ripple Current @ Low Frequency: 5.7 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 7.98 A @ 3 kHz.
Інші пропозиції ERHB631LGC182MF85M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERHB631LGC182MF85M ERHB631LGC182MF85M Виробник : United Chemi-Con NIPC_S_A0002487482_1-2524763.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1800UF 630V