Продукція > PANASONIC > ERJ-12NF2671U
ERJ-12NF2671U
ERJ-12NF2671U Panasonic
AOA0000C304-1149620.pdf
Виробник: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 1812 2.67Kohms 1% AEC-Q200
на замовлення 9960 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 2.67K OHM 1% 3/4W 1812, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 2.67 kOhms.
Інші пропозиції ERJ-12NF2671U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERJ-12NF2671U ERJ-12NF2671U Виробник : Panasonic Electronic Components AOA0000C304.pdf Description: RES SMD 2.67K OHM 1% 3/4W 1812
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 2.67 kOhms