Продукція > KEMET > ERK610Z331KCD0
ERK610Z331KCD0 KEMET
ERK610Z331KCD0
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5T
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 330 pF
Написати відгук
Description: CAP CER RAD DISC SAFETY, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5T, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 330 pF.