Продукція > KEMET > ERK610Z392MCF0
ERK610Z392MCF0 KEMET
ERK610Z392MCF0
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 3900 pF
Написати відгук
Description: CAP CER RAD DISC SAFETY, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 3900 pF.
Інші пропозиції ERK610Z392MCF0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERK610Z392MCF0 ERK610Z392MCF0 Виробник : KEMET KEM_C1083_ERK610-1101763.pdf Ceramic Disc Capacitors 440volts 3900pF 20% X1/Y1