Продукція > VISHAY DALE > ERL051M2000GNEK500
ERL051M2000GNEK500 Vishay Dale
erlind.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: ERL-05-500 1.2M 2% T-00 EK E3
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±2%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 1.2 MOhms