Продукція > VISHAY DALE > ERL0530R900FKEB500
ERL0530R900FKEB500 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 30.9 OHM 1% 1/8W AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 30.9 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 30.9 OHM 1% 1/8W AXIAL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 30.9 Ohms.