Продукція > VISHAY DALE > ERL0548K700FKEA500
ERL0548K700FKEA500 Vishay Dale
erlind.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 48.7K OHM 1% 1/8W AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 48.7 kOhms
Написати відгук
Description: RES 48.7K OHM 1% 1/8W AXIAL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 48.7 kOhms.