Продукція > VISHAY DALE > ERL054M7000GNBS36
ERL054M7000GNBS36 Vishay Dale
erl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 4.7M OHM 2% 1/8W AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±2%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 4.7 MOhms
Написати відгук
Description: RES 4.7M OHM 2% 1/8W AXIAL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±2%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 4.7 MOhms.