Продукція > VISHAY DALE > ERL073K6000GKEA500
ERL073K6000GKEA500 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 3.6K OHM 2% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±2%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.6 kOhms
Написати відгук
Description: RES 3.6K OHM 2% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±2%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 3.6 kOhms.