Продукція > VISHAY DALE > ERL076R1900FKEK500
ERL076R1900FKEK500 Vishay Dale
erlind.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 6.19 OHM 1% 1/4W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 6.19 Ohms
Написати відгук
Description: RES 6.19 OHM 1% 1/4W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 6.19 Ohms.