Продукція > VISHAY DALE > ERL2011R000FKEB500
ERL2011R000FKEB500 Vishay Dale
erlind.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 11 OHM 1% 1/2W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 11 Ohms
Написати відгук
Description: RES 11 OHM 1% 1/2W AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 11 Ohms.